Zebra perde

Zebra Perdeler görünüm itibariyle zebra derisi deseninden yola çıkılarak isimlendirilmiş çift amaçlı, hem güneşlik ve hemde tül perde görevini aynı anda yapan perdelerdir.Zebra perde çalışma sistemi olarak stor perde sistemi gibi çalışır. Kumaşındaki çizgiler modern mekanlarda kullanımını sağlar.

Perdenin standart aralıklarda tül ve kalın kumaş şeklinde dokunmuş olması özelliğidir.Mekanizması stor sistemi gibi zincir kumanda ile kontrol edilir. Önlü arkalı çift kumaş kullanıldığından bu özellik perdeyi aşağı yukarı hareket ettirdiğimizde tül kısmının kumaş kısmına denk gelmesi sayesinde örtücülük sağlamış oluruz.                                                                                                                                                

Teknik özellikler;Zebra stor perde kumaş eni 250cm ye kadar bütün üretilebilir.Büyük perdeler için jumbo veya motorlu sistemler kullanılabilir.

Ürün kartelalarında pileli model,bambu model,screen model,karartma ve düz model kumaşlar mevcuttur.100'ün üzerinde renk ve desen çeşidi vardır.
İsteğe göre sistemi gizleyici kutulu mekanizma ile üretilebilir.Metal zincir alternatifi yapılabilir. Temizliği silinerek veya elektrikli süpürge ile tozu alınarak yapılır.
  
Kullanım alanları;
 İşyeri,ev,ofis,cafe,restoran,hastane,otel ve benzeri tüm alanlarda kullanıma müsaittir.Montajı tavan veya duvara yapılabilir.
 
 

       

Zebra perde kesit

Pileli zebra perde

 

Baskılı zebra perde

 

Geri Dön