PVC Dikey Perde
 

Dikey perdelerin pvc ve kumaş çeşitleri vardır.Pvc modelleri genellikle işyerlerinde kullanılırken. Kumaş dikey perdeler evlerde tercih edilmektedir.Dikey perdelerin en büyük özelliği bantları hareket ettirerek ışığı yönlendirme imkânına sahip olmanızdır. Perde, sağa ve sola toplama yaptığı için geniş ve yüksek cepheli camlarda kullanabileceğimiz en uygun perde çeşitlerindendir.

 Dikey perdede renk ve desen seçenekleri oldukça geniştir. Eğimli pencerelerde kullanılma özelliği vardır. İsteğe göre sağa-sola veya ortadan açılır mekanizma yapılabilir.Temizliği silinerek kolaylıkla yapılır. 

Teknik Özellikler

Dikey PVC slaytların eni 9cm, kumaşların eni ise 9cm ve 13cm’dir. Sistem ip ve zincir kontrollüdür. Çekme ipi, bantların sağa ve sola hareket etmesini sağlar; zincir ise, bantları kendi ekseni etrafında 180 derece çevirmesini sağlar. Perdenin sağlıklı çalışabilmesi için en 400cm’i geçtiği zaman çift taraflı toplama önerilir, aksi takdirde sisteme aşırı yük bindiğinden dolayı sağlıklı çalışmaz. Çevirme zinciri plastik ve metal kullanılabilir.

Kullanım alanları

Dikey perdeler genellikle işyerleri için uygun olsa da kumaş grupları ev ortamlarında da kullanılabilir. Mekana derinlik ve ferahlık kazandırır.Sade ve modern bir görüntüsü vardır.Yere kadar tüm camlarda kullanımı kolay perde modelidir.

 
Dikey Perde Çeşitleri :
 
 

 

  

 Delikli PVC Dikey Perde

Açılı Dikey Uygulaması

 

PVC Dikey Perde Renk ve Desen Seçenekleri İçin Tıklayınız...

 

Geri Dön