Hakkımızda

Hizmet Anlayışımız 

 

Günümüz perde dekorasyonu anlayışında perdekor; günceli yakalayan, kalite ağırlıklı ve modern tarzını belli bir kalıba sığdırmak yerine mümkün olabildiğince geniş bir yelpazede ifade etmeyi hedeflemektedir. Bünyesinde yeralan markaları alternatif çözümler üreterek sunmak dışında, müşterinin talep ve ihtiyacına göre birçok hizmeti de özenle vermektedir. Firmamız perde ile ilgili akıllarda oluşabilecek tüm sorulara ve kullanıcıların yaşadığı tüm sorunlara, hizmette kaliteden ödün vermeden cevap vererek bir adım öne çıkmayı amaç edinmiştir. 

Günümüz perde dekorasyonu anlayışında perdekor; günceli yakalayan, kalite ağırlıklı ve modern tarzını belli bir kalıba sığdırmak yerine mümkün olabildiğince geniş bir yelpazede ifade etmeyi hedeflemektedir. Bünyesinde yeralan markaları alternatif çözümler üreterek sunmak dışında, müşterinin talep ve ihtiyacına göre birçok hizmeti de özenle vermektedir. Firmamız perde ile ilgili akıllarda oluşabilecek tüm sorulara ve kullanıcıların yaşadığı tüm sorunlara, hizmette kaliteden ödün vermeden cevap vererek bir adım öne çıkmayı amaç edinmiştir. 

 

Ölçü

Firmamız İstanbul ili sınırları içerisinde ücretsiz keşif, ölçü ve projelendirme hizmeti vermektedir. Ekibimiz, ölçü alınacak mekana istenilen perde örnekleri ,çeşitleri ve numuneleri ile birlikte gelmektedir. Perdekor, deneyimli ve profesyonel ekibi ile ölçü sırasında mekanınıza en uygun perdeyi yerinizinde, durumunu dikkate alarak size tavsiye eder.

 

Montaj

Perdekor bütün mekanizmalı perde ve aksesuarlarının montaj hizmetini vermektedir. Firmamız satış dışında sadece montaj hizmeti de vermektedir. Ayrıca taşınma sırasında perdelerinizi yeni yerinize uygulamasını,uygun olmayanların da uyarlanması için gerekli işlemleri yapmaktadır.

 

Tamirat

Firmamızdan almış olduğunuz mekanizmalı tüm ürünler 1 yıl süresince kullanım hataları hariç garantilidir. Garanti süresi dolduktan sonra arızalanan perdelerin bakım ve tamiratı teknik elemanımız doğrultusunda servis ücreti karşılığında yapılmaktadır.Perdekor, firmamızdan almamış olduğunuz ürünlerin tamirat ve bakımlarının yapılmasında da sizlere yardımcı oluyor.

 

Temizlik

Perdekor,kirlenen perde sistemlerinizin temizlenmesi konusunda size destek vermektedir.Perdelerinizin sökülüp takılması konusunda servis vermektedir.Yıkama talimatları ile gerekli bilgiyi vermektedir.